Dotacje na rozwoj firmy lodzkie

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek własny zakład w kajecie. W obecnym tymże, w jakim wykonywałeś ewidencje sprzedaży. Jednakże jego biznes nie miał tylko efektów i produktów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych że być kilkadziesiąt rodzajów. Spisywanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo funkcjonalnej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej rzeczy?

Z pomocą przychodzi firma Comarch, jeden z najdłuższych twórców oprogramowania na Naszym rynku i oferowany przez niego wms program magazynowy. To niezwykłe i wysoce zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych materiałów oraz owoców. Szanuje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które dobrze ze sobą współpracują, a jednocześnie mają doskonałe lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę planu i daje stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla konkretnych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości podstawowych i maksymalnych stanów, ustawiać znaczenia dla danych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To oczywiście dodatki, do głównego zadania, którym jest wydawanie, przesuwanie, kupowanie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten przyjmuje dyspozycje, emitowane przez pracodawcy, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak istotne elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na etapie dokumentów handlowych, oraz nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.