Ekran dotykowy w laptopie nie dziala

GASTRO POS jest programem, który umożliwia na nieostrożną i intuicyjną sprzedaż, przygotowaną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako dużo znany organizm na targu gastronomicznym zajmuje się wielkim uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa uczestniczy w sztuce kelnerom zaś tymże samym ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo łatwej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje bogatych i długich szkoleń, i bardzo przejrzysta forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, związana z wielką paletą funkcji, znacznie dobrze sprawdzi się w nie jedynie w średnim, pojedynczym lokalu, lecz jeszcze w budowie gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu pracom i modułom GASTRO POS stanowi niezwykle elastycznym systemem, jaki zachorujemy na zbycie. W relacji od profilu lokalu, albo jest to bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najpomyślniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych pracowników do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring zarówno jego czasu pracy jak i efektu jaki generuje. W relacji od stanowiska, można również ustalić widok opcji tak, by był on dostosowany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, właściciel ma wstęp do całkowitych opcji. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty domu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do samych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w jakimś elemencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; współpraca z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgoda z systemami hotelowymi i narzędziami do działań specjalnych.