Krajalnica nicer dicer plus

Krajalnica maga 612p to wydajne urządzenie do krojenia wszelkiego typu żywności. Przyznaje się zarówno do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy także do konkretnych jak sery. Dobre dokumenty i delikatne wykonanie zapewnia dużą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny kupi na zajęcie jej w szlachetności i dokonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i łatwa, dzięki czemu drugi pracownik że stać szybko wdrożony w następne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica produkowana istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest dodatkowe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i średnie do dokonania w niedługim czasie. Wystarczy po ukończeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde składniki jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować oraz nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do tego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w krótszych biznesach jak również średnich zakładach, gdzie przerób artykułów jest na słabym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy przydatne są te części zamienne w małych cenach. Urządzenie montuje się z wielu czynników, które mogą zostać wyszczególnione w wypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty obsługi modelu.