Krajalnica warzyw

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest materiałem wiodącej z lat na zbycie firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną pozycję i długie doświadczenie, które z pewnością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno twarde kiedy i przyjemne produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie przenosi się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

ProEngine Ultra

Produkty najdoskonalszej jakości Krajalnica została wytworzona z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą trwałość wśród podobnych urządzeń dostępnych na placu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie i pracę maszyny. Artykuły z jakich zbudowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które tworzą związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze zwykli nierdzewnej, co dużo przydłuża ich siła. Inne elementy zostały przeprowadzone z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika urządzony jest w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w złych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego a jego przywróceniu. Krajalnica jest jeszcze zaopatrzona w specjalną blokadę, która umożliwia na zdjęcie stołu podawczego ale gdy widzi się on w pracy zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w ról przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.