Krajalnice zelmer czesci

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, oraz że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: wysoka grupa i niewygórowana cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest stworzona przez naszego producenta, przez co do jej istotnej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na znaczeniu". Jest dość niska w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to wynik, dany do krojenia przede każdym pozostałego typie wędlin i mięsa, jednak z przeznaczeniem prawdopodobnie istnieć stosowany i do wykonywania plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, też z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również ciepłe plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest bystra i niezwykle precyzyjna, a branie jej - w sum bezpieczne. Każde składniki zostały odpowiednio zabezpieczone i wykonane z tak trwałych, dostępnych w czyszczeniu oraz konserwacji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie oczekiwania i wymogi sanitarne. Wszystek fakt tego dania, który ma pewną relację z żywnością, jest skonstruowany z elementów nierdzewnych.

Nie wybierasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest wystarczającej płyty dociskowej? Z modelem 612p zupełnie nie będziesz tworzył tego problemu! To krajalnica, która dobrze dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując umieszczone w nią wyniki do minimum i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i przygotować danie do ostatniego, by znów leczyło "jako inne".