Sklep miesny bystry poznan

Wizytówką sklepu mięsnego, lub też sklepu zatrzymującego się sprzedażą nabiałów, w obecnym serów jest idealnie skrojony wybór, który przyciąga wzrok mężczyzn w sklepowych witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty zapraszają do zakupów, i dodatkowo dostarczają dowodów jakości. Co sprawić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami oddanymi do cięcia zarówno wędlin, kiedy i serów. Istnieją więc ręczne krajalnice grawitacyjne, które zostały wyposażone w najnowsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta także wyposażona jest w kanał drenażowy, a jeszcze podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem potrafią stanowić myte w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest wiele ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają również na konkretne kiedy również zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a i serów. Doskonale przydaje się do cięcia takich materiałów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały zaopatrzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Zaś w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu podana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a ponadto możliwość zapisu sposobu ich układania w formie programów użytkowych. Można układać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków jednego materiału do 4 stosów jeden wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede każdym w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została przeprowadzona z najpiękniejszej jakości produktów, a prosto z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwolą na dostosowanie rzeczy do określonego produktu. Dodatkowo wyposażona jest w stół oddany do przechowywania pokrojonych plasterków.